Karrier · Tanácsadás 2024. február

Business Analyst - BI/Riporting

pozícióba keresünk új kollégát tanácsadó csapatunk bővítésére
6 vagy 8 órás munkarendben.

Az új munkatárs egy nemzetközi cég operatív tevékenységét fogja támogatni a Data & BI csapat részeként. A munkavégzés hibrid jellegű, a mindennapos munkanyelv az angol.

Szakmai feladatok:

  • Üzleti folyamatok felmérése a felhasználókkal együttműködve
  • Üzleti igények összegyűjtése és rendszerezése, követelményspecifikációk készítése
  • Jelenleg használt riportok és adatforrások felmérése és profilozása

A pozíció betöltéséhez ideális szakmai háttér:

  • Legalább 3-5 év tapasztalat BI  vagy riporting területen
  • Magas szintű angol nyelvtudás, írásban és beszédben is
  • Előnyt jelenten a BI eszközök használatában szerzett tapasztalat és az SQL tudás

Amit kínálunk munkatársainknak:

  • A szakmai teljesítménnyel és fejlődéssel arányos, inflációkövető fizetés
  • Éves bónusz
  • Magánegészségügyi ellátás (Medicover)
  • Rugalmas munkavégzési lehetőségek (home office/ céges iroda/ ügyfél iroda)
  • A hatékony munkához szükséges minden eszköz, testre szabhatóan
  • Egyéni továbbképzések, szakmai minősítések megszerzése, részvétel konferenciákon
  • Belső mentoring program

Amiért még érdemes velünk dolgozni:

  • Az adattárház/BI területen kiemelkedő tudással  rendelkezünk
  • Eredményorientált a céges kultúra, nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia
  • Kisméretű, barátságos szervezet vagyunk, összetartó légkörben zajlik a munka

Angol nyelvű szakmai önéletrajzzal a karrier.data@biconsulting.hu címen várjuk a jelentkezéseket.

A BI Consulting az üzleti intelligencia területére specializált tanácsadó vállalkozás, mely több mint 15 éves múltjával és kiemelkedő szakmai hátterével a hazai BI és adattárházas piac egyik meghatározó szereplője. A tanácsadói tevékenység mellett több jól ismert szakmai konferencia - Budapest BI Fórum, Budapest Data Fórum, Budapest ML Fórum -  szervezője.

Comments are closed.