HR gyakornok

Amit röviden rólunk tudni érdemes:

A BI Consulting az üzleti intelligencia területére specializált tanácsadó vállalkozás, mely több mint 15 éves múltjával és kiemelkedő szakmai hátterével a hazai BI és adattárházas piac egyik meghatározó szereplője. A tanácsadói tevékenység mellett több jól ismert szakmai konferencia - Budapest BI Fórum, Budapest Data Fórum, Budapest ML Fórum - szervezője.

Főbb feladataid lesznek:

  • Toborzás, kiválasztás
    • vállalathoz érkező jelentkezők előszűrése, interjúztatásában való részvétel
    • kiválasztással kapcsolatos adminisztráció ellátása
    • állásbörzéken a cég képviselete, jelölt stand kivitelezésében való részvétel
  • Állásmonitor
    • hazai adatos álláshirdetések és képzések rendszeres monitorozása, gyűjtése
    • kimutatások készítése és publikálása social media felületeinken
  • Blogírás
    • hazai adatos szakértők bevonásával interjúk készítése, publikálása weboldalunkon

Téged keresünk ha:

  • van hallgatói jogviszonyod még legalább 1 évig
  • tudsz dolgozni minimum 20 órát egy héten
  • heti 2 alkalommal be tudsz járni 3. kerületi irodánkba
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • magabiztos szövegírási, szerkesztési és helyesírási készséggel rendelkezel
  • szeretsz emberekkel foglalkozni
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés jellemez

Előnyt jelent, de nem feltétele a kiválasztásnak:

  • toborzás, kiválasztás területén szerzett tapasztalatod van
  • érdekel a blogírás adatos, HR-es és képzés-fejlesztés területeken

Amit kínálunk:

  • rugalmasan beosztható munkavégzés
  • céges programok, csapatépítők
  • hosszútávú munkalehetőség

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • változatos, egyénre szabható feladatok
  • kisméretű, barátságos szervezet
  • egyetemi tanulmányokkal könnyen összeegyeztethető munkavégzés
  • támogató, egyéni ötleteket figyelemmel kísérő céges kultúra
  • minőségorientált működés

Érdeklődés és jelentkezés

Angol nyelvű szakmai önéletrajzzal a karrier.hr@biconsulting.hu címen várjuk a jelentkezéseket.

Comments are closed.