Business Analyst

Adattárház és BI területen jártas Business Analyst kollégát keresünk tanácsadói csapatunk bővítésére.
Az új munkatárs egy nemzetközi cég adatplatformjának fejlesztésében fog közreműködni.

Szakmai feladatok

  • Üzleti igények összegyűjtése és rendszerezése
  • Jelenleg használt riportok és adatforrások felmérése és profilozása
  • Követelményspecifikációk készítése
  • A megvalósítást végző fejlesztői csapat támogatása

A pozíció betöltéséhez ideális szakmai háttér

  • Felsőfokú végzettség releváns területen
  • Minimum 3 év tapasztalat adattárház/BI területen
  • Minimum 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Magas szintű angol nyelvtudás, írásban és beszédben is
  • Előnyt jelentenek az adatmodellezési ismeretek és a BI eszközök használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk munkatársainknak

  • A szakmai teljesítménnyel és fejlődéssel arányos, inflációkövető fizetés
  • Éves bónusz
  • Magánegészségügyi ellátás (Medicover)
  • Rugalmas munkavégzési lehetőségek (home office/ céges iroda/ ügyfél iroda)
  • A hatékony munkához szükséges minden eszköz, testre szabhatóan
  • Egyéni továbbképzések, szakmai minősítések megszerzése, részvétel konferenciákon
  • Belső mentoring program

Amiért még érdemes velünk dolgozni

  • Az adattárház/BI területen kiemelkedő tudással  rendelkezünk
  • Eredményorientált a céges kultúra, nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia
  • Kisméretű, barátságos szervezet vagyunk, összetartó légkörben zajlik a munka

A BI Consulting az üzleti intelligencia területére specializált tanácsadó vállalkozás, mely több mint 15 éves múltjával és kiemelkedő szakmai hátterével a hazai BI és adattárházas piac egyik meghatározó szereplője. A tanácsadói tevékenység mellett több jól ismert szakmai konferencia - Budapest BI FórumBudapest Data FórumBudapest ML Fórum -  szervezője.