Junior adattárház fejlesztő

Adattárházas és BI tanácsadó csapatunkba keresünk Junior adattárház fejlesztőt.

Feladatok

  • Közreműködés adattárház tervezési, fejlesztési és tesztelési feladatokban
  • Egyedi elemzések készítése

Elvárások

  • Érdeklődés a szoftverfejlesztés és adatelemzés iránt
  • SQL ismeretek
  • angol nyelvtudás
  • 1-2 év adattárház/ BI tapasztalat hasznos

További előnyök

  • Microsoft SQL Server ismeret
  • Egyéb adatbáziskezelők (Oracle / PostgreSQL / BigQuery) ismerete
  • Power BI vagy Tableau tapasztalat
  • Python ismeretek

Juttatások

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon, laptop, a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Továbbképzési lehetőségek, részvétel tanfolyamokon és konferenciákon a szakmai fejlődés érdekében
  • Részleges home office lehetőség

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Ügyfeleink egyben partnereink is – büszkék vagyunk ügyfeleinkre, akikkel érdekes és változatos projekteken dolgozunk együtt.
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet vagyunk - nálunk mindenki ismer mindenkit, összetartó, barátságos légkörben dolgozunk.
  • Csapatunkban vannak tapasztalt szakértők és pályakezdő fiatalok is – szívesen segítünk egymásnak és nem szégyellünk segítséget kérni.
  • A folyamatos fejlődés hívei vagyunk – a korszerű technológiák megismerése és használata fontos számunkra.
  • Ránk az eredményorientált céges kultúra jellemző - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia.

Állás, munka területe(i)

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat

  • 1-2 év tapasztalat

Szükséges végzettség

  •  Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest vagy Szeged

Érdeklődés és jelentkezés

A jelentkezéseket rövid szakmai életrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen várjuk 2020. szeptember 30.-ig.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.