A BI Consulting az üzleti intelligencia területére specializált tanácsadó vállalkozás, mely több mint 15 éves múltjával és kiemelkedő szakmai hátterével a magyar piac egyik meghatározó szereplője. A tanácsadói tevékenység mellett széles választékban kínál oktatásokat, valamint több jól ismert szakmai konferencia szervezője is.

Adatvizualizációs gyakornok

A cég gyakornoki programjának keretében várjuk a jelentkezéseket Adatvizualizációs gyakornoki pozícióba. Olyan felsőoktatásban tanuló diákoknak érdemes pályázni, akik szeretnének megismerkedni adatvizualizáció izgalmas és szép világával.

Feladatok

  • Adatvizuálizációs szoftverek használatának elsajátítása
  • Adatvizualizációk, elemzések és prezentációk készítése
  • Adatvizualizációs hírek szemlézése, cikkek és blogposztok írása
  • Közreműködés tanácsadási projektekben

Elvárások

  • érdeklődés az adatvizualizáció és BI területe iránt
  • nyitott, az újdonságokra és tanulásra fogékony személyiség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • angol nyelvtudás
  • érvényes hallgatói jogviszony, heti legalább 20 óra szabad idő
  • adatvizualizációs eszközök és SQL ismerete előny, de nem elvárás
  • előny a Python és/vagy R ismeret is

Amiért érdemes velünk dolgozni

  • Az adattárház/ BI területen kiemelkedő tudással rendelkezünk, nálunk a legjobbaktól tanulhatsz
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet vagyunk, összetartó, barátságos légkörben zajlik a munka
  • A folyamatos fejlődés hívei vagyunk, a legkorszerűbb technológiákkal dolgozunk
  • Eredményorientált a céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia
  • Ügyfeleink egyben partnereink is – büszkék vagyunk ügyfeleinkre, akikkel érdekes és változatos projekteken dolgozunk együtt

Érdeklődés és jelentkezés

A jelentkezéseket rövid szakmai önéletrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen várjuk augusztus 1-ig. Ha már korábban foglalkoztál valamennyit adatvizualizációval, akkor azt érdemes megemlíteni a leveledben. Ha még nem, akkor arról írj néhány mondatot, hogy miért érdekel ez a terület.

A jelentkezési folyamat során egy rövid videós, majd egy személyes interjúra kerül sor.  A gyakornoki program augusztusban indul.

BI Consulting karrieroldal · Gyakornoki program

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.