Adatvizualizációs gyakornok

Adattárházas és BI tanácsadó csapatunkba keresünk Adatvizualizációs gyakornokot.

Feladatok

  • Adatvizualizációs szoftverek működésének elsajátítása

  • Elemzések,  vizualizációk és prezentációk készítése

  • Leírások, cikkek és blogposztok készítése

Elvárások

  • Érdeklődés az adatvizualizáció és BI területe iránt

  • Nyitott, az újdonságokra és tanulásra fogékony személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Adatvizualizációs eszközök és SQL ismerete előny, de nem elvárás

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Kiemelkedő szakmai háttér - 15 éves működésünk alatt összegyűjtött tudásunkat nem csak a projektek során kamatoztatjuk, hanem oktatási tevékenységünk és szakmai rendezvényeink révén is

  • Kisméretű, áttekinthető szervezet - nálunk mindenki ismer mindenkit

  • Eredményorientált céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és fölösleges bürokrácia

  • Képzési lehetőségek - Tanfolyamok és konferenciák a szakmai fejlődésed érdekében

Érdeklődés és jelentkezés

A karrier@biconsulting.hu címen.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.