BI és DW konzultációs üzletág 2022 . január 24.

Senior BI tanácsadó
Power BI vagy Tableau · SQL · Angol nyelv
6 vagy 8 órás munkaidő · Budapest vagy remote

Szakmai feladatok:

  • Üzleti igények felmérése, értelmezése, specifikálása
  • Ad-hoc riportok és elemzések készítése
  • Dashboardok és adatvizualizációk készítése
  • Közreműködés a tesztelési és dokumentációs feladatokban
  • Junior kollégák mentorálása, támogatása

A pozíció betöltéséhez szükséges tapasztalatok:

  • Power BI, Tableau vagy hasonló eszköz ismerete
  • Alapos SQL tudás
  • Szakmai angol nyelvtudás, írásban és beszédben is
  • Precízség és felelősségteljes munkavégzés
  • Min. 3-5  év tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk munkatársainknak:

  • Home office lehetőség (legalább 60%), lehetséges teljesen remote munkavégzés is
  • A hatékony munkához szükséges minden eszköz, testre szabhatóan
  • A szakmai teljesítménnyel és fejlődéssel arányos jövedelem
  • Továbbképzési lehetőségek tanfolyamokon és konferenciákon

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Az adattárház/ BI területen kiemelkedő tudással  rendelkezünk - nálunk a legjobbaktól tanulhatsz
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet vagyunk - összetartó, barátságos légkörben zajlik a munka
  • Eredményorientált a céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia
  • Ügyfeleink egyben partnereink is – büszkék vagyunk ügyfeleinkre, akikkel  hosszú távú, érdekes és változatos projekteken dolgozunk együtt

Angol nyelvű szakmai önéletrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen.

A BI Consulting az üzleti intelligencia területére specializált tanácsadó vállalkozás, mely több mint 15 éves múltjával és kiemelkedő szakmai hátterével a magyar piac egyik meghatározó szereplője. A tanácsadói tevékenység mellett több jól ismert szakmai konferencia szervezője is.

→ BI Consulting karrieroldal

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.