Adattárházas és BI tanácsadó csapatunkba keresünk Junior BI tanácsadót.

Feladatok

A szenior kolléga irányítása és mentorálása mellett a junior tanácsadó a következő feladatokban működik közre:

  • Dashboardok és adatvizualizációk készítése
  • Egyedi elemzések és riportok  futtatása
  • Tesztelési feladatok végzése
  • Fejlesztői és végfelhasználói dokumentációk készítése

Elvárások

  • SQL ismeretek
  • 1-2 év tapasztalat adatelemzés, adattárház, BI vagy hasonló területen
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Precízség és felelősségteljes munkavégzés
  • Motiváció a tanulásra és szakmai fejlődésre

További előnyök

  • Microsoft SQL Server ismeret
  • Power BI vagy Tableau tapasztalat

Amit kínálunk

  • A szakmai teljesítménnyel és fejlődéssel arányos jövedelem
  • Home office lehetőség, választható mértékben
  • Céges laptop, telefon és egyéb eszközök, testre szabhatóan
  • Továbbképzési lehetőségek tanfolyamokon és konferenciákon

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Az adattárház/ BI területen kiemelkedő tudással  rendelkezünk - nálunk a legjobbaktól tanulhatsz
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet vagyunk - összetartó, barátságos légkörben zajlik a munka
  • A folyamatos fejlődés hívei vagyunk – a korszerű technológiák elsajátítása fontos számunkra
  • Eredményorientált a céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia
  • Ügyfeleink egyben partnereink is – büszkék vagyunk ügyfeleinkre, akikkel érdekes és változatos projekteken dolgozunk együtt

Angol és magyar szakmai önéletrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen.

→ BI Consulting karrieroldal · Gyakornoki program

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.