Adattárházas és BI tanácsadó csapatunkba keresünk Junior adattárház fejlesztőt.

Feladatok

A szenior kolléga irányítása és mentorálása mellett a junior fejlesztő a következő feladatokban működik közre:

  • Forrásadatok elemzése
  • Adatbetöltő eljárások fejlesztése és tesztelése
  • Adatminőségi vizsgálatok
  • Dokumentáció készítése
  • Az adattárház napi működésének felügyelete
  • Eseti elemzések, lekérdezések futtatása

Elvárások

  • SQL ismeretek
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • 1-2 év tapasztalat adatelemzés, adattárház, vagy BI területen
  • Precízség és felelősségteljes munkavégzés
  • Motiváció a tanulásra és szakmai fejlődésre

További előnyök

  • Microsoft SQL Server ismeret
  • Egyéb adatbáziskezelők (Oracle / PostgreSQL) ismerete
  • Power BI vagy Tableau tapasztalat
  • Python ismeretek

Amit kínálunk

  • Részleges home office lehetőség
  • Céges laptop és telefon
  • A szakmai teljesítménnyel és fejlődéssel arányos jövedelem
  • Továbbképzési lehetőségek tanfolyamokon és konferenciákon a szakmai fejlődés érdekében

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Az adattárház/ BI területen kiemelkedő tudással  rendelkezünk - nálunk a legjobbaktól tanulhatsz
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet vagyunk - összetartó, barátságos légkörben zajlik a munka
  • A folyamatos fejlődés hívei vagyunk – a korszerű technológiák elsajátítása fontos számunkra
  • Eredményorientált a céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia
  • Ügyfeleink egyben partnereink is – büszkék vagyunk ügyfeleinkre, akikkel érdekes és változatos projekteken dolgozunk együtt

Angol és magyar szakmai önéletrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen.

A BI Consulting az üzleti intelligencia területére specializált tanácsadó vállalkozás, mely több mint 15 éves múltjával és kiemelkedő szakmai hátterével a magyar piac egyik meghatározó szereplője. A tanácsadói tevékenység mellett széles választékban kínál oktatásokat, valamint több jól ismert szakmai konferencia szervezője is.

→ BI Consulting karrieroldal · Gyakornoki program

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.