A BI Consulting Kft. három hazai szakmai konferencia, a Budapest Data Fórum, a Budapest BI Fórum és a Budapest ML Fórum szervezője. Konferenciáink mellett hagyományos és online tanfolyamokat és egyéb szakmai eseményeket is szervezünk és bonyolítunk.

Ezen rendezvényeink megvalósításához szenior rendezvényszervezőt / konferenciamenedzsert keresünk csapatunkba.

A pozíció 4 vagy 6 órás munkaviszonyban tölthető be.

Feladatok

  • A rendezvényportfólióba tartozó konferenciák és egyéb rendezvények általános koncepciójának meghatározása az üzletágvezetővel közösen
  • Ütemterv készítése és menedzselése
  • Rendezvényhelyszínek biztosítása
  • Szponzorációs együttműködések megvalósítása
  • Sales- és marketingtevékenység irányítása
  • Szakmai program felügyelete
  • A konferencia kiegészítő, kísérő programjainak teljes körű szervezése
  • A lebonyolítás és az adminisztráció felügyelete

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalatok (min. 2-3 év)
  • önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • kreatív, innovatív és határozott személyiség
  • jó kommunikációs képesség, angol nyelven is

Amiért érdemes velünk dolgozni

  • Kiemelkedő szakmai háttér - Rendezvényeink és képzéseink jól ismertek és közkedveltek az adatokkal foglalkozó szakemberek körében.
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet - nálunk mindenki ismer mindenkit.
  • Eredményorientált céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia.
  • Rugalmasság - támogatjuk a az egyéni igényekhez alkalmazó munkavégzést

Pályázni szakmai önéletrajzzal és rövid kísérő levéllel a karrier@biconsulting.hu címen 2021. augusztus 1-ig lehet.

→ BI Consulting karrieroldal · Gyakornoki program

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.