A BI Consulting Kft. három hazai szakmai konferencia, a Budapest Data Fórum, a Budapest BI Fórum és a Budapest ML Fórum szervezője. A konferenciák mellett hagyományos és online tanfolyamokat, valamint egyéb szakmai eseményeket is szervezünk és bonyolítunk.

Ezen rendezvényeink megvalósításához keresünk rendezvényszervező asszisztenst csapatunkba. A pozíció részmunkaidőben (4 vagy 6 óra) is betölthető.

Feladatok

  • Weboldalak karbantartása
  • Űrlapkészítő és körlevélküldő szoftverek kezelése
  • Kapcsolattartás magyar és külföldi előadókkal, valamint résztvevőkkel
  • Aktív részvétel marketing kampányokban
  • Grafikai anyagok készítésében közreműködés
  • Social media csatornák kezelése
  • Rendezvényekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Események fizikai lebonyolításában közreműködés
  • A rendezvénymenedzserek munkájának általános támogatása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (szakirányú vagy gazdasági végzettség előnyben)
  • legalább 1-3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Excel vagy Google Sheets ismeretek
  • agilis, proaktív és támogató személyiség, aki a gazdája az adott projekteknek
  • jó kommunikációs képesség, angol nyelven is

Előnyt jelent

  • Jártasság weboldal szerkesztésben
  • Tapasztalatok űrlapkészítő, körlevélküldő és általános grafikai szoftverek használatában
  • Tapasztalatok konferenciák szervezésében

Amiért érdemes velünk dolgozni

  • Rugalmasság - támogatjuk az egyéni igényekhez alkalmazkodó munkavégzést.
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet - nálunk mindenki ismer mindenkit.
  • Kiemelkedő szakmai háttér - rendezvényeink és képzéseink jól ismertek és közkedveltek az adatokkal foglalkozó szakemberek körében.
  • Eredményorientált céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia.

Pályázni szakmai önéletrajzzal és rövid kísérő levéllel a karrier@biconsulting.hu címen 2021. október 15-ig lehet.

→ BI Consulting karrieroldal

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.