A BI Consulting Kft. három hazai szakmai konferencia, a Budapest Data Fórum, a Budapest BI Fórum és a Budapest ML Fórum szervezője. Konferenciáink mellett hagyományos és online tanfolyamokat, valamint egyéb szakmai eseményeket is szervezünk és bonyolítunk.

Ezen rendezvényeink megvalósításához keresünk rendezvényszervező asszisztenst csapatunkba. A pozíció részmunkaidőben (4 vagy 6 óra) is betölthető.

Feladatok

  • A rendezvénymenedzser munkájának támogatása
  • Weboldalak és social media felületek karbantartása
  • Űrlapkészítő, körlevélküldő és egyéb szoftverek kezelése
  • Aktív részvétel marketing kampányokban
  • Kapcsolattartás az előadókkal és a résztvevőkkel
  • Közreműködés az események lebonyolításban

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (nem feltétlenül szakirányú)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Excel, Google Sheets ismeretek
  • Agilis, proaktív és támogató személyiség, aki gazdája az adott projekteknek
  • Jó kommunikációs képesség, angol nyelven is

Amiért érdemes velünk dolgozni

  • Rugalmasság - támogatjuk az egyéni igényekhez alkalmazó munkavégzést.
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet - nálunk mindenki ismer mindenkit.
  • Kiemelkedő szakmai háttér - rendezvényeink és képzéseink jól ismertek és közkedveltek az adatokkal foglalkozó szakemberek körében.
  • Eredményorientált céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia.

Pályázni szakmai önéletrajzzal és rövid kísérő levéllel a karrier@biconsulting.hu címen 2021. augusztus 1-ig lehet.

→ BI Consulting karrieroldal · Gyakornoki program

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.