A BI Consulting az üzleti intelligencia területére specializált tanácsadó vállalkozás, mely több mint 15 éves múltjával, éles projektek során csiszolt gyakorlati tudással rendelkező tanácsadóival, kiemelkedő szakmai hátterével a magyar piac egyik meghatározó szereplője. Tanácsadó tevékenysége mellett széles választékban kínál hagyományos és online oktatásokat, kedvcsináló bemutatókat, valamint három neves szakmai konferencia szervezője is.

A BI oktató gyakornok az  oktatási csapatunk munkáját segítve üzleti intelligenciával és adatvizualizációval kapcsolatos prezentációkat és segédanyagokat készít, közreműködik a tanfolyamok, bemutatók és egyéb események szakmai megvalósításában, támogatja a szenior trénereket.  Ebben a pozícióban fontos a jó kommunikációs és előadói készség is.

Feladatok:

  • közreműködés oktatási anyagok készítésében,
  • kedvcsináló bemutatók, ízelítők, demonstrációk tartása a szenior oktató támogatásával
  • Részvétel a a tanfolyamok digitális és helyszíni lebonyolításában

Elvárások:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, angol nyelven is,
  • érdeklődés az adatvizualizáció és BI területe iránt,
  • nyitott, az újdonságokra és tanulásra fogékony személyiség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • érvényes hallgatói jogviszony, heti legalább 20 óra szabad idő,
  • adatvizualizációs eszközök (Tableau és Power BI), valamint Python ismerete előny, de nem elvárás.

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Kiemelkedő szakmai háttér - 15 éves működésünk alatt összegyűjtött tudásunkat nem csak a projektek során kamatoztatjuk, hanem oktatási tevékenységünk és szakmai rendezvényeink révén is.
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet - nálunk mindenki ismer mindenkit.
  • Eredményorientált céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia.

Érdeklődés és jelentkezés

A jelentkezéseket rövid önéletrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen várjuk 2021. szeptember 1-ig.

→ BI Consulting karrieroldal · Gyakornoki program

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.