Adattárház fejlesztő

Adattárházas és BI tanácsadó csapatunkba keresünk adattárház fejlesztő munkatársat.

Feladataid nálunk

  • Adattárház tervezési, fejlesztési és tesztelési feladatok önálló végrehajtása
  • Adattárház futtató környezetek kialakítása, módosítása, karbantartása
  • Közreműködés a rendszerkövetelmények és specifikációk elkészítésében
  • Szakmai igények egyeztetése az üzleti területekkel
  • Adattárház üzemeltetésében való részvétel

Mit várunk Tőled?

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év PL/ SQL fejlesztési tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Adattárház fejlesztési tapasztalat
  • Oracle BI, Power BI vagy egyéb BI platform tapasztalat
  • ETL fejlesztő eszköz ismerete

Ideális jelölt személyiségjegyei:

  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos mentalitás

Mire számíthatsz nálunk?

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Összetartó, fiatalos csapat

Amit kínálunk:

  • Céges laptop és telefon
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges egyéb technikai eszközök
  • Továbbképzési lehetőségek tanfolyamokon és konferenciákon a szakmai fejlődés érdekében
  • Részleges home office lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Ügyfeleink egyben partnereink is – büszkék vagyunk ügyfeleinkre, akikkel érdekes és változatos projekteken dolgozunk együtt
  • Az adattárház/ BI területen kiemelkedő tudással  rendelkezünk - nálunk a legjobbaktól tanulhatsz
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet vagyunk - összetartó, barátságos légkörben zajlik a munka
  • A folyamatos fejlődés hívei vagyunk – a korszerű technológiák elsajátítása fontos számunkra
  • Eredményorientált a céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia

Egyéb információ:

  • Fizetés: versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (Heti 2 nap távmunkára van lehetőség)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Érdeklődés és jelentkezés:

A jelentkezéseket rövid szakmai életrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen várjuk 2021. március 12-ig.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.