Üzleti elemző/BI tanácsadó

Adattárházas és üzleti intelligencia projektjeinkhez keresünk üzleti elemző/BI tanácsadó feladatok ellátására új munkatársakat.

Feladatok

  • Üzleti igényfelmérés, felhasználói interjúk folytatása, dokumentálása

  • Követelményspecifikáció és szakmai prezentációk készítése

  • Riportok és jelentések készítése

  • Tesztelési tervek és tesztesetek készítése

  • Fejlesztői és végfelhasználói dokumentációk készítése

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Szakmai elvárások

  • Szakirányú (gazdasági vagy IT) felsőfokú végzettség

  • Legalább 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Nyitott, az újdonságokra fogékony személyiség

  • Önálló gondolkodás és munkavégzésre való képesség

  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent még

  • Különböző BI eszközök ismerete

  • SQL tudás

  • Adatmodellezési gyakorlat

  • Projektvezetői véna

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Kiemelkedő szakmai háttér – 15 éves működésünk alatt összegyűjtött tudásunkat nem csak a projektek során kamatoztatjuk, hanem oktatási tevékenységünk és szakmai rendezvényeink révén is

  • Kisméretű, áttekinthető szervezet – nálunk mindenki ismer mindenkit

  • Eredményorientált céges kultúra – nincsenek céltalan feladatok és fölösleges bürokrácia

  • Képzési lehetőségek – Tanfolyamok és konferenciák a szakmai fejlődésed érdekében

A részletes projekttapasztalatokat és fizetési igényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen.

A pozíció megállapodás szerint részmunkaidőben is betölthető, esetenként távmunkára is van mód.

Jelentkezési határidő: 2016. július 15.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.