Üzleti elemző/rendszertervező

Adattárházas és üzleti intelligencia projektjeinkhez keresünk üzleti elemző/rendszertervező feladatok ellátására új munkatársakat.

Feladatok

  • Üzleti igényfelmérés, felhasználói interjúk folytatása, dokumentálása
  • Követelményspecifikáció és szakmai prezentációk készítése
  • Közreműködés a rendszertervezésben
  • Tesztelési tervek és tesztesetek készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Szakmai elvárások

  • Szakirányú (gazdasági vagy IT) felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves DW/BI területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nyitott, az újdonságokra fogékony személyiség
  • Önálló gondolkodás és munkavégzésre való képesség
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent még

  • Különböző BI eszközök ismerete
  • Távközlési és/vagy pénzügyi iparágban szerzett tapasztalatok
  • Adatmodellezési gyakorlat
  • Projektvezetői véna

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Kiemelkedő szakmai háttér – 10 éves működésünk alatt összegyűjtött tudásunkat nem csak a projektek során kamatoztatjuk, hanem konferenciáink és a BI Akadémia révén is
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet – nálunk mindenki ismer mindenkit
  • Eredményorientált céges kultúra – nincs céltalan feladat és fölösleges bürokrácia
  • Változatos projektek – többféle iparágban és üzleti területen dolgozhatsz
  • Képzési lehetőségek – Tanfolyamok és konferenciák a szakmai fejlődésed érdekében

A részletes projekttapasztalatokat és fizetési igényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen.

A pozíció megállapodás szerint részmunkaidőben is betölthető, esetenként távmunkára is van mód.

Jelentkezési határidő: 2014. március 21.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.