Adatvizualizációs gyakornok

Adattárházas és BI tanácsadó csapatunkba keresünk Adatvizualizációs gyakornokat.

Feladatok

  • Adatvizualizációs szoftverek működésének elsajítása

  • Elemzések,  adatvizualációk és prezentációk készítése

  • Leírások, cikkek és blogposztok készítése

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett többéves tapasztalat és az angol nyelvtudás

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Alapos SQL ismeretek

  • Előnyt jelentenek a Microsoft SQL Server és az Oracle RDBMS tapasztalatok

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Kiemelkedő szakmai háttér – 15 éves működésünk alatt összegyűjtött tudásunkat nem csak a projektek során kamatoztatjuk, hanem oktatási tevékenységünk és szakmai rendezvényeink révén is

  • Kisméretű, áttekinthető szervezet – nálunk mindenki ismer mindenkit

  • Eredményorientált céges kultúra – nincsenek céltalan feladatok és fölösleges bürokrácia

  • Képzési lehetőségek – Tanfolyamok és konferenciák a szakmai fejlődésed érdekében

A részletes projekttapasztalatokat és fizetési igényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen.

A pozíció megállapodás szerint részmunkaidőben is betölthető, esetenként távmunkára is van mód.

Jelentkezési határidő: 2016. július 15.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.