Adattárház fejlesztő

Adattárházas és üzleti intelligencia projektjeinkhez keresünk adattárház fejlesztői feladatok ellátására új munkatársakat.

Feladatok

  • ETL programok fejlesztése és optimalizálása

  • Az adattárház működéséhez szükséges keretrendszerek fejlesztése

  • Tesztelési feladatok ellátása

  • Fejlesztői dokumentációk készítése

Szakmai elvárások

  • Érdeklődés az adatvizualizáció iránt

  • Nyitott, az újdonságokra és tanulásra fogékony személyiség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Adatvizualizációs eszközök és SQL ismerete előny, de nem elvárás

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Kiemelkedő szakmai háttér – 15 éves működésünk alatt összegyűjtött tudásunkat nem csak a projektek során kamatoztatjuk, hanem oktatási tevékenységünk és szakmai rendezvényeink révén is

  • Kisméretű, áttekinthető szervezet – nálunk mindenki ismer mindenkit

  • Eredményorientált céges kultúra – nincsenek céltalan feladatok és fölösleges bürokrácia

  • Képzési lehetőségek – Tanfolyamok és konferenciák a szakmai fejlődésed érdekében

Fizetési igényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal a karrier@biconsulting.hu címen.

A pozíció részmunkaidőben is betölthető.

Jelentkezési határidő: 2016. július 15.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.